KURUMSAL

DİNÇ METAL HAKKINDA

1995 yılında faaliyetine başlayan firmamız ilk günkü azim ve çalışma prensipleriyle değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Antakya'da bulunan firmamız şu hizmetleri vermektedir.
-çelik konstrüksiyon 
-ferforje 
-tel çit 
-halı saha uygulaması 
-alüminyum ve krom korkuluk 
-cam balkon 
-ahşap çatı 
-iş güvenliği mekanizması 
Alanında en iyisi olmayı kendine prensip edinmiş ve disiplinli çalışmayı ön planda tutmaktadır Dinç Metal. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri ile mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.
 
VİZYONUMUZ
Hedef olarak seçtiğimiz üzerinde uzmanlaştığımız bağlantı elemanlarının soğuk dövme tekniği ile üretimi için ihtiyaç duyulan sert metalden kalıp üretimi konusunda iç pazarda müşteri beklentilerini aşmak.
 
MİSYONUMUZ
Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.
 
DEĞERLERİMİZ
Müşterilerimiz varlık nedenimizdir.
Artan müşteri memnuniyeti sayesinde varlığımız süreklilik kazanır.
Çalışanlarımız en değerli ve gurur duyduğumuz kaynağımızdır.
Şu anki durumumuzda olmamız ve gelecekte en iyi yerlere çıkmamızdaki en büyük pay onlara aittir.