Ahşap Çatı

Özel uygulamalara bağlı olarak dağ evi, villa veya farklı amaçla kullandığınız yaşam alanlarınız için ahşap çatı ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza yansıtacağınız bir alternatif oluşturacaktır.
DETAYLI BİLGİ
Samimiyetin ve içtenliğin kaliteli malzemelerle mekanlarınıza uygulanarak yansıtıldığı çatı modellerinde tercih edeceğiniz ahşap zevkinize uygun şekilde tasarımlarınızın bir örneği olacaktır. İç ve dış dekorasyonda hakim kıldığınız ahşabı çatıda da uygulayabilme bütünlüğün bozulmadan estetik bir biçimde mekanlarınıza yansıtılmasını sağlamaktadır. 
Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile titizlikle yapılan ahşap çatı seçeneklerinde çatı sistemlerinin tamamı için en kaliteli malzemeler tercih edilmekle birlikte sorunsuz bir çatı uygulamasını sizlere sunuyoruz. Çatıda hiçbir açıklık kalmadan uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza uygun olarak çatı malzemeleriyle bezenen çatı sistemlerinde ahşabın göz doldurucu ihtişamı mekanlarınızda farklı bir hava yaratacak.
Görselliğini yanı sıra iç mekanların ısı tutumunu da sağlayan ahşap çatı özellikle kış aylarında muhteşem bir ısı yalıtımı sağlayarak sert hava koşullarının içeriye geçirimini engellemektedir. Uzmanlık alanında uzun yıllar hizmet veren deneyimli personellerimiz en kaliteli malzemelerle usta işçiliklerini uygulayarak güvenilir kullanımlarınıza kalıcı teminat oluşturacak ahşap çatı seçeneklerini kısa sürede mekanlarınıza uygulayacaktır. Kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeden memnun kalacağınız bir çatı sistemi için arayacağınız firmamızda çatı malzemeleri ve çatı sistemi hakkında karar veremiyorsanız müşteri danışmanlarımızdan bilgi alabilir ve yapınıza en uygun çatı malzemesi ve çatı sistemini tercih edebilirsiniz. Yapılmasını düşündüğünüz ahşap çatı modelleri hakkında da fikir edinerek vakit kaybetmeden siparişlerinizi verebilirsiniz. 
DİĞER RESİMLERİ

HİZMET GRUPLARIMIZ

Alüminyum ve Krom Korkuluk
DETAY
Halı Saha Uygulaması
DETAY
Tel Çit
DETAY
Ferforje
DETAY
Çelik Konstrüksiyon
DETAY