HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Hatay Metal

Yüksek hassasiyette, otomasyonlu ve müşteri beklentileriyle uyumlu oluşturulan makine parkımızda çeşitli Alaşımlı Çelikler (Karbon, Otomat, Islah, Paslanmaz), Alüminyum, Pirinç, Pik Döküm malzemeleri titiz bir şekilde işleyip, teknolojinin gereklerine uygun ölçüm methodlarının kontrolü dahilinde sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Hatay Metal ile ilgili bilgileri görüntüle.

Halı Saha Kapatma

Halı Saha Kapatma sistemleri futbol sporunun yeni yeni hayatına girmeye başlayan ve gün geçtikçe tercih edilen bir ürün olmuştur. Halı Saha Kapatma ile ilgili bilgileri görüntüle.

İş Güvenliği İskeleleri

Safetyscaff (H tipi) güvenlikli iskele temel elemanları çerçeve (pano), yatay bağlantılar, çapraz bağlantılar, platformlar, başlangıç ayağı, ayar milleri ve topukluk ile basit ve hızlı monte edilen bu sistem cephe çalışmaları için daha güvenli iskele çözümleri sunar. İş Güvenliği İskeleleri ile ilgili bilgileri görüntüle.

İnşaat Güvenlik Ağları

İnşaat güvenlik ağları avrupa strandartlarında üretilerek yüksek dayanıklılık ile inşaatlarda ve şantiyelerde yüksekten düşme kazalarında %100 güvenlik sağlar. İnşaat Güvenlik Ağları ile ilgili bilgileri görüntüle.

Ahşap Çatı

Özel uygulamalara bağlı olarak dağ evi, villa veya farklı amaçla kullandığınız yaşam alanlarınız için ahşap çatı ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza yansıtacağınız bir alternatif oluşturacaktır. Ahşap Çatı ile ilgili bilgileri görüntüle.

Cam Balkonun Avantajları

Camların katlanıp aynı noktada toplanma özelligi ile mevsimsel değişikliklere uygun bir sistemdir. Cam balkon kapatma sistemleri estetikliği ve fonksiyonelliği yaratmaktadır.Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra kullanışlı ve dayanıklıdır. Cam Balkonun Avantajları ile ilgili bilgileri görüntüle.

Alüminyum ve Krom Merdiven Korkuluk

Tüm imalatlarımız tamamıyla 303 ve 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden polisajlı ve setine olmak üzere iki yüzey tipi ile imal edilmekte ve paslanmaz malzemelerin hijyeni, asil görüntüsü ve korozyona karşı olan dayanımı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktayız. Alüminyum ve Krom Merdiven Korkuluk ile ilgili bilgileri görüntüle.

Alüminyum Balkon Korkuluk

Alüminyum Balkon Korkuluk : Günümüzde en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi, alüminyumdur. Korkuluk yapımında alüminyum malzeme olarak çok sık bir şekilde kullanılabilmektedir. Uygun maliyetli olması da bir diğer tercih sebebidir. Alüminyum Balkon Korkuluk ile ilgili bilgileri görüntüle.

Panel Çit

Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montaj ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolay montaj edilebilmektedir. Panel Çit ile ilgili bilgileri görüntüle.

Ferforje Duvar Üstü Korkuluğu

Ferforjeyi bir sanat olarak tanımlamak mümkündür. Fransızca"Fer forgé" kelimesinden gelmektedir. Fransızca kökenli ferforje kelimesi, ‘dövme demir’ anlamına gelmektedir. Günümüzde artık ferforje demirlerinin üretimi modern makinalarda standart modeller ile motifler belirlenip fabrikalarda gerçekleştirilip kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ferforje Duvar Üstü Korkuluğu ile ilgili bilgileri görüntüle.

Çelik Konstrüksiyon Yapı Nedir?

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon kullanılmaktadır. Çelik Konstrüksiyon Yapı Nedir? ile ilgili bilgileri görüntüle.

Dikenli Tel

Dikenli teller bina, inşaat, tarla gibi alanlarda koruma ve sınır belirleme amaçlı kullanılan tellerdir. Dikenli tellerin gövdeleri iki adet sıcak daldırma galvanizli tellerin bükülmesiyle güçlendirilmiştir. Diken uçları dört adettir. Dikenli Tel ile ilgili bilgileri görüntüle.

Ferforje Bahçe Giriş Kapıları

Soğuk ve renksiz bir demir parçası ne kadar güzel olabilir diye hiç düşündünüz mü? Eğer böyle düşünüyorsanız muhtemelen ferforje ile henüz tanışmadınız demektir. Dilerseniz kısaca bahsedelim. Ferforje sıcak demirin dövülerek şekil almış ve işlenmiş halidir. Ferforje Bahçe Giriş Kapıları ile ilgili bilgileri görüntüle.

Çelik Konstrüksiyon Montaj

Malzeme sevki yapılan Çelik Konstrüksiyon malzemeler uzman personelimiz tarafından hızlı bir şekilde montajı tamamlanarak iş teslimi yapılır. Çelik Konstrüksiyon Montaj ile ilgili bilgileri görüntüle.

Hatay Metal Sanayi

Yurtiçi ve yurt dışındaki metal işleyen firmaların üretim artıkları ve ekonomik ömrünü tamamlamış alüminyum hurdalar, etkin bir hurda ayıklama, tasnifleme ve zenginleştirme işlemine tabi tutularak üretim prosesine hazır hale getirilir. Hatay Metal Sanayi ile ilgili bilgileri görüntüle.

Jiletli Tel

Jiletli tel çit sistemleri yüksek güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Malzeme hammaddesi Galvaniz, 430 Kalite paslanmaz ve 304 Kalite Paslanmaz şeklinde 3 çeşit olarak üretilmektedir. Jiletli Tel ile ilgili bilgileri görüntüle.

Ferforje Balkon Korkuluk Tasarımları

Ferforje korkuluklar, bir balkonun en dekoratif unsurlarından biridir; Balkonlarının eşsiz tasarımı sadece mimaride değil, aynı zamanda ülkenin manzaralarında da önemli bir rol oynar. Ferforje Balkon Korkuluk Tasarımları ile ilgili bilgileri görüntüle.

Kompozit Ferforje

Boya gerekmez, çürümez, deniz havasından etkilenmez PVC maddeden üretilen bu ürünü bahçe, site, villa etrafında güvenliğiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. İster ışıklı, ister ışıksız ve ayaklı modelleriyle Hatay'da ilk tek olarak satış yapmaktayız... Kompozit Ferforje ile ilgili bilgileri görüntüle.

Türk ana metal sanayi sektörü değerlendirmesi

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü, "Türkiye Sanayi Sektörleri 2010 Yılı Değerlendirmesi" başlıklı bir rapor hazırladı. Türk ana metal sanayi sektörü değerlendirmesi ile ilgili bilgileri görüntüle.

Altıgen Tel

Korozyona dayanıklı, kaliteli sıcak daldırma galvanizli telden imal edilmiştir. Ürünümüzde Güneşin UV ışınlarına ve kötü hava koşullarına dayanıklı saf, koyu yeşil (RAL6005) PVC kaplı tel kullanılmıştır. Altıgen Tel ile ilgili bilgileri görüntüle.

Beton Direk

Dikenli teller bina, inşaat, tarla gibi alanlarda koruma ve sınır belirleme amaçlı kullanılan tellerdir. Dikenli tellerin gövdeleri iki adet sıcak daldırma galvanizli tellerin bükülmesiyle güçlendirilmiştir. Diken uçları dört adettir. Beton Direk ile ilgili bilgileri görüntüle.

HİZMET GRUPLARIMIZ

Alüminyum ve Krom Korkuluk
DETAY
Halı Saha Uygulaması
DETAY
Tel Çit
DETAY
Ferforje
DETAY
Çelik Konstrüksiyon
DETAY