HİZMETLERİMİZ

Alüminyum Balkon Korkuluk

Alüminyum Balkon Korkuluk : Günümüzde en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi, alüminyumdur. Korkuluk yapımında alüminyum malzeme olarak çok sık bir şekilde kullanılabilmektedir. Uygun maliyetli olması da bir diğer tercih sebebidir.
DETAYLI BİLGİ
Metal olarak yumuşak bir malzeme olan alüminyum, korkulukta sağlamlığa önem verenlerin büyük ölçüde ilgisini çekmektedir. Korkuluk yaptıracağınız zaman hangi malzemenin kullanılacağı ve korkuluğun kullanılacak olan alanın büyüklüğü korkuluğun fiyatını belirlemektedir. Fiyat bakımından uygun ve sağlam olan alüminyum balkon küpeşteleri, temizlik dışında özel bir bakım da gerektirmemektedir.
 
Alüminyum Balkon Korkuluk Dayanıklı Mıdır?
Korkuluklarda malzeme olarak alüminyumun seçilmesi fiyatının dışında, dayanaklı olmasından kaynaklanmaktadır. Balkonda, terasta, merdivende ya da havuz kenarlarında kullanılabilen alüminyum küpeşteler estetik ve uzun ömürlü olarak yapıların değerlerini de arttırabilme özelliğine sahiptir. Alüminyum Korkuluklar binalara aşırı derecede büyük bir yük binmediğinden hem iç hem de dış yapılarda, alüminyum küpeşteler güvenle kullanılabilmektedir. Paslanma oluşturmamasının yanı sıra, korozyona karşı da dayanıklıdır. Hem sağlam hem de hafif olması özelliğiyle alüminyum korkuluklar, yapıların mevcut değerlerini de arttırmaktadır. Geniş model seçenekleri sayesinde müşterilere seçme olanağı da sunmaktadır. Tercih edilmesindeki en önemli sebep, dayanıklı olmasıdır.
 
Alüminyum Balkon Korkuluk Özellikleri
Bakım gerektirmez
Çok uygun fiyatlara montajını yapılabilir
Sınırsız sayıda modelinin bulunması yada yeni modeller oluşturulabilmesi özelliğine sahiptir
Paslanmaya karşı dayanıklıdır.
Her türlü mekana kullanılabilir
Isıya karşı dayanıklı olması (yangından etkilenmez)
Her renkte bulunabilir
Ahşap, cam ve pleksi gibi ürünlerle uyum içinde kullanılabilir.
DİĞER RESİMLERİ

HİZMET GRUPLARIMIZ

Alüminyum ve Krom Korkuluk
DETAY
Halı Saha Uygulaması
DETAY
Tel Çit
DETAY
Ferforje
DETAY
Çelik Konstrüksiyon
DETAY