BLOG & HABERLER

Kapalı Halı Saha Maliyetini Etkileyen Etmenler

Halı sahanızı kapalı halı saha olarak düşünüyorsanız, dış kaplama için branda, sac, pvc ya da fibroser kullanmalısınız.
DETAYLI BİLGİ
Seçeceğiniz her malzemenin ayrı fiyatı bulunur ve seçiminiz doğrultusunda maliyete eklenir. Eğer kaplama malzemesi olarak branda tercih ederseniz çok fazla maliyeti olmayacaktır. Ancak PVC, sac ya da fibroser malzeme düşünürseniz bu durumda daha kuvvetli konstrüksiyon seçmeniz gerekeceğinden, hem taşıyıcalarda hem de kaplama malzemesinde maliyet artışı yaşarsınız.
 
KAPALI HALI SAHA YAPIMI 
 
Son olarak suni çim seçimini yapmanız gerekir. Suni çimler kalitesine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Metrekare fiyatından hesaplanan sentetik çim modellerini istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Ancak çok kalitesiz bir suni çim seçimi yapmamanız daha sonrasında size masraf çıkmaması açısından önemlidir. Halı saha yapan firma ile konuşup suni çimin seçimini birlikte yapmanız oldukça yerinde bir karar olacaktır. Çünkü kullanacağınız yere en uygun sentetik çim seçimi konusu uzmanlık ister.
 
Halı saha maliyeti belirlenirken yukarıda anlatılanlar dışında yapacağınız her türlü ekleme de maliyette etkili olacaktır. Örneğin soyunma odasının kaliteli malzemeden yapılması, duş alınacak yerlerin eklenmesi, kafeterya ya da büfe eklenmesi maliyet üzerinde etkisi olan unsurlardır. Kapalı halı saha yapımı konusunda da çatı kaplamasının maliyete etkisi oldukça fazladır.
 
İyi ahlak, dürüstlük, çalışkanlık, katılımcı olmak ve iyi insan ilişkileri içinde olmak önem verdiğimiz değerlerdir…
DİĞER RESİMLERİ

HİZMET GRUPLARIMIZ

Alüminyum ve Krom Korkuluk
DETAY
Halı Saha Uygulaması
DETAY
Tel Çit
DETAY
Ferforje
DETAY
Çelik Konstrüksiyon
DETAY