BLOG & HABERLER

Isıcamlı Cam Balkonlar Sadece Sıcak Havayı mı Muhafaza Eder?

En sık karşılaşılan sorulardan birisi de; sıcak bölgelerde evin serinliğini muhafaza etmek için ısıcamlı cam balkonların nasıl bir performans sergileyeceğidir. Cam balkonunuzda kullanılan ısıcam özellikli camlar, hem sıcak havayı hemde soğuk havayı muhafaza etmek için üretilmiştir.
DETAYLI BİLGİ
Sıcak bölgelerde yaşayan pek çok müşterimiz için balkonlarında ısıcamlı cam balkon modellerini önermekteyiz. Nitekim  Antakya'da yaz aylarında evin serin kalması için de yalıtım gerekmektedir. Klima kullanılan evlerde klimanın verdiği serin hava ısıcamlı cam balkon sistemleriyle çok daha fazla evin içinde kalabilmektedir. Bazı balkon ve teraslarda doğrudan klima kullanımı dahi yapılabilmektedir.
 
Sonuç olarak sizde ısıcam özellikli camlardan yapılan bir cam balkon istiyorsanız yukarıda vermiş olduğumuz bilgilerin ışığında doğru bir seçim yapabilirsiniz. Son yıllarda artan talep nedeniyle pek çok deneyimsiz firma tarafından oldukça uygun fiyatlarla ısıcamlı cam balkon modelleri uygulanmaktadır. Fakat bu uygulamalardan yeterli düzeyde verim alınamamaktadır. Sizde verdiğiniz paranın hakkını almak istiyorsanız; Samandağı' nda bulunan deneyimli firma olan Yurtseven Yapı'ya uygulamalarınızı yaptırabilirsiniz. Aksi halde, yaptırdığınız ısıcamlı cam balkon sisteminin standart cam balkonlardan hiç bir farkı olmayacaktır.
DİĞER RESİMLERİ

HİZMET GRUPLARIMIZ

Alüminyum ve Krom Korkuluk
DETAY
Halı Saha Uygulaması
DETAY
Tel Çit
DETAY
Ferforje
DETAY
Çelik Konstrüksiyon
DETAY